UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

bohaterowie z katynia?a ile sie nawalczyli?ile strzalow oddali? ZERO. ja bym ich posmiertnie raczej karal za tchorzostwo a nie wynosil na piedestal, poddali sie kacapom to taki los ich spotkal, na co liczyli?jakie bohaterstwo taka smierc, raczej hanba przedwojennych elit a nie smierc bohaterska, hipokryzja.


Anuluj