UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
widzimy tylko katyn, smolensk zapomniała cała góra i ipn o wymordowanych polakach ok 200tys, starcy, kobiety, dzieci przez ukrainskie bandy. dlaczego o tym zapomniano-ze strachu bo to ukraincy, naród polski nie zapomni tych morderstw.
POLAK EMERYT