UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Mając starszą osobę (babcię), która słuchała RM przez 1/2 dnia i kilka godzin dziennie ogladała TV na Vectrze, mylisz się ze nie słuchałem, poprzez szacunek dla tej osoby mimowolnie chcąc nie chcąc coś w ucho wpadlo, szczegolnie tzw. "rozmowy niedokończone" najbardziej siejąca grozą audycja.

Kaligula_98

Anuluj