UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Mając starszą osobę (babcię), która słuchała RM przez 1/2 dnia i kilka godzin dziennie ogladała TV na Vectrze, mylisz się ze nie słuchałem, poprzez szacunek dla tej osoby mimowolnie chcąc nie chcąc coś w ucho wpadlo, szczegolnie tzw. "rozmowy niedokończone" najbardziej siejąca grozą audycja.
Kaligula_98