UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie będę dyskutował z powyzszymi wpisami, bo daje sobie ręcę uciąć, że nikt z Was nigdy nie słuchał radia i telewizji rydzykowej.
Polska ponad wszystko
Nie będę dyskutował z powyzszymi wpisami, bo daje sobie ręcę uciąć, że nikt z Was nigdy nie słuchał radia i telewizji rydzykowej.
Polska ponad wszystko