UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie będę dyskutował z powyzszymi wpisami, bo daje sobie ręcę uciąć, że nikt z Was nigdy nie słuchał radia i telewizji rydzykowej.

Polska ponad wszystko

Anuluj