UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Oczywiście chodziło TV Trwam, choć RM to to samo tylko bez wizji, a taze bedzie sie ubiegało o nadawanie cyfrowe!

Kaligula_98

Anuluj