UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nazbierało się trochę tych wyznawców Ojca R. Myślałem, że Elbląg jest wolnych od tej niechlubnej części Polski, a tu zawód. Po obejrzeniu zdjęć aż boje się pójść do kościoła. Dajcie im tą cyfrówkę bo nie chce więcej widzieć tych twarzy afiszujących się po ulicach.
Andrzej Gołąb