UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wahadło wychyliło się w drugą stronę i znowu jestem w opozycji do władzy, kiedyś wykłócalem się o nagłośnienie Incydentu Katyńskiego, dzisiaj jestem zmuszony udowadniać że Katyń był tylko niewielkim, mało znaczącym (kompromitującym Polskie przedwojenne elity) epizodem w historii Polski najechanej przez Hitlera, wyzwolonej przez Związek Radziecki, Polski ślepej politycznie, biednej, oszukującej swoich obywateli. Hero.


Anuluj