UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A tak w ogóle, to wyśmienita godzina na obchody - 11.00.Żeby przyszło jak najmniej ludzi? A to były obchody dla pomordowanych, czy dla bolszewika? Może należało zrobić uroczystość w UM, po co aż fatygować na cmentarz. ..


Anuluj