UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Niech prezydent powie, kto strzelał w tył głowy polskim oficerom. Bo dzisiaj mówią, że 22 tys. ludzi zginęło, a za 20 lat powiedzą, że w wyniku samobójstwa. To samo na tablicy smoleńskiej, też nie pasowało, aby napisać, po co Oni tam polecieli. Ciężko wywnioskować z przemówienia prezydenta kto do kogo strzelał, i dlaczego. Czy to tak trudno powiedzieć prezydentowi jak było naprawdę. Myślącym pod rozwagę.


Anuluj