UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ale zgrana trójca i wszędzie Witold Strzelec, przepraszam wszystkich, ale to już jest kpina!!!!!
znający temat
Ale zgrana trójca i wszędzie Witold Strzelec, przepraszam wszystkich, ale to już jest kpina!!!!!
znający temat