UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ponieważ, ''jako potencjalny odbiorca'', ''z różnych względów będący na poziomie odbiorców z miasta dwukrotnie mniejszego'', mówię - weżcie sobie te wystawy do domu, a pozostawcie jedynie galerię co ''mega wrażenie robi ''


Anuluj