UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Baraż rozgrywa IX zespół a nie X w tym przypadku, bo SMSu nie liczymy. Czyli póki co o utrzymanie będzie walczył Malbork a Techtrans już spada


Anuluj