UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Baraż rozgrywa IX zespół a nie X w tym przypadku, bo SMSu nie liczymy. Czyli póki co o utrzymanie będzie walczył Malbork a Techtrans już spada
Baraż rozgrywa IX zespół a nie X w tym przypadku, bo SMSu nie liczymy. Czyli póki co o utrzymanie będzie walczył Malbork a Techtrans już spada