UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Byłem wczoraj w Galerii i muszę powiedzieć, że robi mega wrażenie !!! i nie mam na myśli samych wystaw, które mają tam miejsce bo odwiedziłem ją w trakcie demontażu jednej z wystaw. Chodzi mi o sam obiekt, którego modernizację widziałem wcześniej jedynie na łamach Portelu. Jest naprawdę nowocześnie, a zarazem klimatycznie jeżeli można tak to ująć.
Marcinnek