UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wydaje mi się że Galeria przerosła Elblążan. Gdyby powstała w innych większych miastach rozwijałaby się do dzisiaj bardziej prężnie. Trzeba podziękować za to co robi dzisiaj, gdyż " kładzenie pereł przed wieprze" może w przyszłości zaowocować.
sławek -jurek