UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ja mam owczarka niemieckiego, rocznego, chciałbym chodzić z nim na jakieś szkolenie/tresurę. Może ktoś polecić kogoś, kto się na tym zna???

długowłosy

Anuluj