UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ja mam owczarka niemieckiego, rocznego, chciałbym chodzić z nim na jakieś szkolenie/tresurę. Może ktoś polecić kogoś, kto się na tym zna???
długowłosy
Ja mam owczarka niemieckiego, rocznego, chciałbym chodzić z nim na jakieś szkolenie/tresurę. Może ktoś polecić kogoś, kto się na tym zna???
długowłosy