UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Żaden spadek. Wystarczy wygrać z SMS/ jeżeli wygra też Płock/ oraz baraż z II ligowcem. Pozostaje się w I lidze. Tylko. .. czy wszyscy tego chcą? Począwszy od działaczy a skończywszy na zawodnikach.

Eeeee

Anuluj