UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

strzaszne. wyrazy współczucia dla lokatorów. święta wielkanocne macie okropne. oby odbudowa szybko przebiegła. brawo strażacy!!!!

j23

Anuluj