UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

masz wieśniacką ksywę edłuardo, a poza tym jeżeli uważasz, że mieszkając na parterze ktoś nosiłby paliwo na poddasze mając garaż to gratuluje ci rozumu


Anuluj