UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
masz wieśniacką ksywę edłuardo, a poza tym jeżeli uważasz, że mieszkając na parterze ktoś nosiłby paliwo na poddasze mając garaż to gratuluje ci rozumu
masz wieśniacką ksywę edłuardo, a poza tym jeżeli uważasz, że mieszkając na parterze ktoś nosiłby paliwo na poddasze mając garaż to gratuluje ci rozumu