UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W 100% zgadzam się z wypowiedzią Jacka. Dalsze uczestnictwo w takiej formie nie ma sensu. Ale anonimom chyba zależy na tym żeby Nas wykurzyć. Pozdrawiam

Pablo77

Anuluj