UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W 100% zgadzam się z wypowiedzią Jacka. Dalsze uczestnictwo w takiej formie nie ma sensu. Ale anonimom chyba zależy na tym żeby Nas wykurzyć. Pozdrawiam
Pablo77
W 100% zgadzam się z wypowiedzią Jacka. Dalsze uczestnictwo w takiej formie nie ma sensu. Ale anonimom chyba zależy na tym żeby Nas wykurzyć. Pozdrawiam
Pablo77