UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Rocznik65 ma wiele racji, nie ujmując pozostałym grającym Panom byawło, że byli w gorszej dyspozycji i grali dalej nawet po kliku nieudanych akcjach a młodzi wchodzili na 2-3 minuty i nie daj boże 1 rzut nie wyszedł siadali na ławce. Przykre ale prawdziwe. Szkoda młodych talentów, które niewątpliwie są w tej drużynie.
rocznik 72