UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

ty prawdziwy kibic na pana i szacunek to trzeba sobie zasłużyć. właśnie pokazujesz swoją wypowiedzią jaki z ciebie pan - pełną gębą:)

A...

Anuluj