UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Od piłkarzy noznych to sie bujaj chłopcze. Sponsoruj sobie reczna sam. Jak piłkarki i piłkarze reczni beda mieli taka widownie jak na tym zabytkowym obiekcie A8 to sponsorzy sie znajdą. Bedzie nowy stadion to zobaczysz ilu kibiców nawet na 2 lige bedzie przychodzic. Nie porównuj ręcznej do noznej. Zreszta reczna to była mocna za EB.