UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Aborygen Miejscowy (czy może być pozamiejscowy ?) pomili ł wieki mamy obecnie XXI a nie XX wiek. Ponadto nie zgadzam się że jesteśmy gorsi od Niemców i im, nie dorastamuy do pięt, no chyba że Aborygen. .. pisze o sobie.
karolus