UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Aborygen Miejscowy (czy może być pozamiejscowy ?) pomili ł wieki mamy obecnie XXI a nie XX wiek. Ponadto nie zgadzam się że jesteśmy gorsi od Niemców i im, nie dorastamuy do pięt, no chyba że Aborygen. .. pisze o sobie.

karolus

Anuluj