UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Impreza bardzo fajna i potrzebna, ale co do samego Jarmarku - to rzeczywiście - dużo wystawców, a mało zwiedzających - wcześniejszy komentarz o organizacji jak najbardziej trafny. Znajomi się tam wystawiali - i rzeczywiście - (poza złą pogodą, na którą nie można wszystkiego zwalić) - część ludzi nie dotarła do labiryntu prowadzącego na salę, część pewnie nawet nie wiedziała, że coś więcej w ogóle jest poza głównym holem. Nie rozumiem tego - jeżeli impreza "Pogrzeb. .. " jest cykliczna, organizowana przez CSE - dlaczego nie było porządnych, dużych bannerów/kierunkowskazów do tej imprezy (???) -przecież można takie bannery używać co roku, jeśli impra ma tę samą nazwę. Jak gadałem ze znajomymi wystawcami - byli i tacy, którzy sprzedali NIC przez te 5 godzin, a sporo zarobiło wręcz po kilkadziesiąt zł. stwierdzając, że całe szczęście, że wystawianie się tam jest za darmo, bo inaczej byliby "do tyłu" (nie licząc czasu i transportu)! Było całkiem znośnie do godz. 12-13,a potem zwiedzających było coraz mniej! W zasadzie ok 15 można było się spokojnie zawinąć do domu. .. Innymi słowy - impreza fajna, ale słaba promocja i jednolita, czytelna informacja. Do tego godziny otwarcia mogłyby być dłuższe - np. do 17.(pod warunkiem, że znowu jacyś sabotażyści w holu nie sprawią wrażenia, że impreza już sięskończyła o 15 i na dole w zasadzie nic nie ma!).

Prawie-wystawca

Anuluj