UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jarmark się skończył. I muszę stwierdzić, że nazwa trafiona Bo organizacyjnie to "pogrzeb " takich imprez. Wystawiających naprawdę dużo. Tylko gorzej ze zwiedzającymi. Porażka informacyjna przy wejściu do " ŚWIATOWIDA ". ZERO pokierowania ludzi w labirynty na salę sportową. Bo kilka wydruków na formacie A4 i jedna większa antyrama z plakatem przy lewym filrze to zbyt mało. Stałem dłuższą chwię przy wejściu i widziałem reakcje ludzi. Stwierdzali, że już nic się nie dzieje i wychodzili. Szcześcia dopełnili organizatorzy "malowania jaja ", którzy przed godziną 15-tą zaczęli na wprost wejścia zwijać sprzęt. Przepraszam za te słowa goryczy, ale nie jest to tylko moje zdanie. Jak najbardziej popieram organizowanie takich imprez. Ale czasami drobiazg potrafi zniweczyć zaangażowanie i pracę wielu osób. W tym oczywiście organizatorów.