UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jakiż piękny był Elbląg tamtych czasów !!!! a dzisiaj obwieszony idiotycznymi flagami, z "logo" namalowanym przez jakiegoś hydraulika, zmarnowanymi znowu naszymi pieniędzmi, zmierza nic niemówiacymi spiralnymi zakrętasami jak g. .. .. do przerębla !!!
ananke