UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dziękuję:)Wspaniały mecz, wspaniałe widowisko!Dużo kibiców i profesjonalna obsługa meczu. Myślę, że mamy świetlaną przyszłość siatkówki w Elblągu:)i najgorsze już za nami!!!!Piękna gra libero-Moniki wspaniałe wejścia w piłkę, odważniejsze ataki, choć jeszcze" filigranowe". Cieszę się, że ataki występowały ze skrzydeł, środka, i o dziwo z drugiej linii!bravo!Team zagrał wszystko, czego siatka potrzebuje, dziewczyny nawet miały siłę pomyśleć:)))Mecz wymagał kondycji fizycznej i laski ją miały. Gratulacje dla Wszystkich!Tylko, niepotrzebne pretensje trenera "Czarnych" do trenera Jewniewicza za" gwizdki"ponieważ sędziowie rozdali moim zdaniem sprawiedliwie niesprawiedliwe gwizdki, tak jednej jak i drugiej drużynie!i
brunon