UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Mam nadzieję, że w kolejnym sezonie walka będzie toczyła się o awans, a nie o to aby nie odpaść :) gratulacje
LuminancePL
Mam nadzieję, że w kolejnym sezonie walka będzie toczyła się o awans, a nie o to aby nie odpaść :) gratulacje
LuminancePL