UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Z ręką trenera różnie bywało, ale sukces odniosła cała drużyna i my kibice, bo nadal będziemy mogli oglądać nasze urocze Orlice na parkietach II ligi.
nikon
Z ręką trenera różnie bywało, ale sukces odniosła cała drużyna i my kibice, bo nadal będziemy mogli oglądać nasze urocze Orlice na parkietach II ligi.
nikon