UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Z ręką trenera różnie bywało, ale sukces odniosła cała drużyna i my kibice, bo nadal będziemy mogli oglądać nasze urocze Orlice na parkietach II ligi.

nikon

Anuluj