UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Utrzymanie to dobra ręka trenera Jewniewicza i oczywiście samych zawodniczek, który wypada pogratulować. Są to młode dziewczyny, które na pewno przysporzą naszemu miastu i kibicom dużo radości i emocji. Wszystkiego dobrego i dużo zdrowia całemu zespołowi.