UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ile razy jestem w Ratuszu na koncertach-nawet przypadkowo, jestem zaskoczony poziomem świeżością tego co tam widzę. myśle, że Elbląska Orkiestra sprawdza sie jako zespół ale też jako organizator dobrych koncertów. Brawo!


Anuluj