UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zgadza się. Fabryka utrzymała się po I wojnie i w 1924 r. nazywała się Ostdeutsche Metallwarenfabrik - właściciel Artur Lau. Czyli można przypuszczać, że drobny asortyment metalowy. Natomiast wspomniany wyżej baron von Hammerstein, wg Dohny był zwolennikiem ścisłego porozumienia Niemiec i Rosji - ponad Polską - irytowała go polityka zgaraniczna marszałka Piłsudskiego.

erg.

Anuluj