UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Erg. A jakąż to produkcją zajmowała się fabryka przy ul. Zagonowej? Z opisu wnioskuję, iż były tam produkowane jakieś drobne elementy blaszane.

Wacław Burzyński

Anuluj