UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie oczekuję odpowiedzi na postawione wyżej pytanie. Chcę jedynie uświadomić emocjonalnym fanom inżyniera Schichau że to co było dobre dla transportu wtedy niekoniecznie dobre jest dzisiaj. Hero.


Anuluj