UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zgadza ie ze Elblag wkrotce bedzie 100 tys. miastem. Teraz jest nas okolo 124 tys. a za 15-20 lat bedzie 100tys.
powislak
Zgadza ie ze Elblag wkrotce bedzie 100 tys. miastem. Teraz jest nas okolo 124 tys. a za 15-20 lat bedzie 100tys.
powislak