UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zgadza ie ze Elblag wkrotce bedzie 100 tys. miastem. Teraz jest nas okolo 124 tys. a za 15-20 lat bedzie 100tys.

powislak

Anuluj