UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tak samo nie polecam ZST na Grottgera i apeluje do władz o porządną kontrole w tej szkole. Brak podejścia do ucznia i mega niski poziom. Więc jeśli nie chcecie później żałować to omijajcie tą placówkę szerokim łukiem.
na serio