UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tak samo nie polecam ZST na Grottgera i apeluje do władz o porządną kontrole w tej szkole. Brak podejścia do ucznia i mega niski poziom. Więc jeśli nie chcecie później żałować to omijajcie tą placówkę szerokim łukiem.

na serio

Anuluj