UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Heeh, z perspektywy wielu lat kiedy to kończyłem liceum, a wcześniej jeszcze byłem na takich targach i wybierałem liceum, to teraz się śmieję z tego co mówią przyszli licealiści. Ale ja też tak myślałem jak oni. Gdy kończyliśmy gimnazjum to też myśleliśmy że to które liceum wybierzemy, będzie miało wielkie znaczenie na przyszłość. Np. że po skończeniu zsti będziemy informatykami w wielkich korporacjach :)) Prawda jest taka że w większości przypadków w trakcie trwania Liceum, jeszcze nie raz zmienicie swoje plany życiowe. I dopiero (teoretycznie) po maturze będziecie na tyle dojrzali aby wiedzieć co chcecie w życiu robić. Ale patrząc na rzeczywistość, widać że większość absolwentów szkoły średniej wybiera kierunki po których jest pewne bezrobocie. .. niestety

kondziur

Anuluj