UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Drodzy gimnazjaliści odradzam Wam Technikum budowlane (ZST) zmarnujecie tam 4 lata ze swojego życia. Nauczyciele nie przychodzą na lekcje, już nie wspominając, że lekcje zawodowe to istna parodia. Ukończyłem tą szkołę rok temu i wiem jak tam jest. Ta instytucja nie powinna mieć statusu szkoły można ją nazwać placówką. abcd


Anuluj