UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak ja kończyłem podstawówkę (1995) to ciężko było znaleźć szkołę a selekcja przypominała prawie casting do cyrku ! Teraz dobrze im tak że mają mało uczniów, niech giną szkoły jedna po drugiej !!! Role się troszkę odwróciły hehehe!!!

pogromca budy

Anuluj