UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak ja kończyłem podstawówkę (1995) to ciężko było znaleźć szkołę a selekcja przypominała prawie casting do cyrku ! Teraz dobrze im tak że mają mało uczniów, niech giną szkoły jedna po drugiej !!! Role się troszkę odwróciły hehehe!!!
pogromca budy