UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

I został 100.000 miastem, ale zdaje się dopiero w 1976 roku i tym 100.000 obywatelem był Pan Paweł Wassarab (chyba dobra pisownia imienia i nazwiska?)

erg.

Anuluj