UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ci Panowie dopiero uczą się gry na instrumentach. Pokazali kosmiczny bałagan na scenie. Jestem z Bydgoszczy, ale mała uwaga do właściciela Klubu; bardzo słaba obsługa Barowa. Brak profesjonalizmu i do tego wszystkiego głupawe uwagi słowne pracowników.

Rikko

Anuluj