UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ci Panowie dopiero uczą się gry na instrumentach. Pokazali kosmiczny bałagan na scenie. Jestem z Bydgoszczy, ale mała uwaga do właściciela Klubu; bardzo słaba obsługa Barowa. Brak profesjonalizmu i do tego wszystkiego głupawe uwagi słowne pracowników.
Rikko