Tak sobie zerkam i widać jak fota leci na lewo :) A to niewybaczalny błąd w "architekturze" !!!Pablo77
Tak sobie zerkam i widać jak fota leci na lewo :) A to niewybaczalny błąd w "architekturze" !!!