UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Głodkowska po pierwsze byla za mala a wiec nie wiadomo dlaczego sie wogole tam dostala po za tym w sukience wygladala okropnie. .Dziewczyny ktore wygraly od poczatku mialy najlepsze wyniki. .Zgadzam sie z Jury i nic bym nie poprawial :)
Ogladajacy