UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dwie nastolatki które wygrały były naprawdę najładniejsze, dorosłe także ale trochę szkoda że w do pierwszej trójki nie załapała się Olga Głotkowska - posiada dziewczyna ładny wygląd, no i miło byłoby gdyby w jakiejś konkurencji pobocznej została wyróżniona ta sympatyczna dziewczyna - Ala z Rogit. :-(. Ogólnie Jury wykazało się profesjonalizmem i dobrym smakiem. Miss'kom gratuluję wygranej a pozostałym kandydatkom odwagi. :-).
Koneser prawdy.