UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A co z efektownym wsadem Matkiewicza na dobitce? Jakoś nie raczyli napisać. Szkoda, ze sedziowie nie zaliczyli. :(
A co z efektownym wsadem Matkiewicza na dobitce? Jakoś nie raczyli napisać. Szkoda, ze sedziowie nie zaliczyli. :(