UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Fajne zdjęcia. Jacy wszyscy byli wtedy piękni i szczupli. Gdyby tak dobrze wyeksponować te formy, mogłyby stać się wizytówka miasta, a tak trochu straszą, bo niewielu wie o co kaman.

foremka

Anuluj