UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Fajne zdjęcia. Jacy wszyscy byli wtedy piękni i szczupli. Gdyby tak dobrze wyeksponować te formy, mogłyby stać się wizytówka miasta, a tak trochu straszą, bo niewielu wie o co kaman.
foremka
Fajne zdjęcia. Jacy wszyscy byli wtedy piękni i szczupli. Gdyby tak dobrze wyeksponować te formy, mogłyby stać się wizytówka miasta, a tak trochu straszą, bo niewielu wie o co kaman.
foremka