UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Gratulacje za drugi mecz, a o pierwszym zapomnieć. W internecie więcej klasowych Trenerów niż kibiców na trybunach. Może Trener powinien grać młodziczkami, bo trenują tymi samymi piłkami? Żarty? Trener podejmuje decyzje na swoją odpowiedzialność. Czy trafne okaże się niedługo. Dziewczyny śmielej w ataku oraz zagrywce i wygrywacie na luzie. Blok obijać, bez bloku lać ile sił. Jesteście lepsze i to widać gołym okiem. Potrzebujecie tylko wiary w siebie. Nie wstrzymywać ręki, grać normalnie ( jak na sparingu) i po sprawie!

>"<

Anuluj