UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Brawo dziewczyny !!!! Trzymamy kciuki za mecze w Słupsku !!! A trener moim zdaniem powinien w tych meczach postawić bardziej na młode dziewczyny z Truso, to była ich sala one trenują tam od lat i znaja każdy centymetr, widać to było w meczach 1/4 Finału MP

TCH

Anuluj