UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ekipa Startu z meczu na mecz rujnuje dobry wizerunek starego Startu EB wypracowanego w wielkim trudzie. Obecnego poziomu nie można tłumaczyć brakiem pieniędzy ponieważ takie kłopoty maja wszystkie zespoły, a mimo wszystko potrafią dobrze grać w piłę ręczną. W naszym klubie jak widzimy dzieją się dziwne i złe rzeczy, a szkoda bo z roku na rok wizytówka miasta traci na wartości. Trener przyjezdny bez wielkiej woli walki oraz dyro, który ze sportem nie miał nic wspólnego. No może kopał piłkę w trampkarzach na kilku treningach i bez szans gry w lidze młodzików zaprzestał owej przygody. Samymi ambicjami nic się nie wskóra tu potrzebne są kwalifikacje i to nie małe.


Anuluj