UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Gratulacje i trzymamy kciuki. Przyszły sezon - po mam nadzieję - wzmocnieniach może być przełomowy. Trzeba w to wierzyć ! Szczecin grał zdecydowanie lepiej od Wrocławia! Czuję, że zmłóci Wrocław :)


Anuluj