UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Gratulacje i trzymamy kciuki. Przyszły sezon - po mam nadzieję - wzmocnieniach może być przełomowy. Trzeba w to wierzyć ! Szczecin grał zdecydowanie lepiej od Wrocławia! Czuję, że zmłóci Wrocław :)
Gratulacje i trzymamy kciuki. Przyszły sezon - po mam nadzieję - wzmocnieniach może być przełomowy. Trzeba w to wierzyć ! Szczecin grał zdecydowanie lepiej od Wrocławia! Czuję, że zmłóci Wrocław :)